Bize Yazınız

Renkli Kare Hakkında
Renkli Kare

Biz Kimiz?

2010 yılından bu yana web tasarım ve yazılım konusunda bir çok başarılı projeye imza attık. Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda zamanla kendimizi de revize ettik. Fotoğraf çekimi, tanıtım filmi, 2d animasyon alanlarında da çözümler üretmeye başladık. Tüm projelerimizde iş disiplini ve kalitesinden asla taviz vermedik. Aynı vizyonla sektörün öncü firması olmaya devam ediyoruz.

0 Aktif Mutlu Müşteri Web Tasarım Ofis
Bizim İçin Ne Dediler?
Proje türüne göre min. 1-2 hafta arasında süren bir web tasarım çalışmasının proje aşamaları...

Web Tasarım

01

Planlama

Bu aşamada müşterinin ihtiyaçları analiz edilir. Kullanılacak teknolojiler belirlenir. Bir ekip oluşturulur ve zaman planlaması yapılır.

02

Tasarım

Web sitesinin Ana Sayfası ve birkaç alt sayfa çalışılarak müşteri ile paylaşılır. Geri dönüşler doğrultusunda revizyonlar yapılarak yazılıma geçilir.

03

Yazılım

Web tasarım çalışması tasarım ekibinden devir alınarak kullanıcı ve admin arayüzlerinin yazılım çalışmaları tamamlanır. İhtiyaç duyulursa yazılım ve tasarım ekibi beraber de çalışır.

04

Test & Yayın

Web sitesinin Harita, İşletme ve Google Analitcs kayıtları yapılır. Web sitesi performans testlerinde geçirilir. Kullanıcı deneyimleri izlenir. Herhengi bir sorun yok ise web sitesi yayına açılır.

Dalga
Neler Yapıyoruz?

Web Tasarım Hizmetleri

Renkli Kare olarak web tasarım alanında uzman ve deneyimli tasarım ve yazılımcı kadrosu ile 2010 yılından bu yana profesyonel web tasarım ve yazılım hizmetleri sunuyoruz. Web tasarım ve yazılım projelerimizi müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda müşteriye özel olarak geliştiriyoruz.

Web Tasarım Detaylı Bilgi
İnternet Reklam, E-ticaret Yazılımı, Web Yazılım, Arama Motoru Optimizasyonu, Fotoğraf Çekimi, Tanıtım Filmi Çekimi
Renkli Kare Web Tasarım
Wave Shape Wave Shape
Web tasarım alanında sunduğumuz ayrıcalıklar ve son projelerimizden bazıları

Web Tasarım İmkanlar

İçerik Yönetim Sistemi

Kendi geliştirdiğimiz içerik yönetim sistemi ile işinize özel arayüzler ile web sitenizi yönetin.

Mobil Uyumluluk

Tüm web tasarım projelerinde standart hizmet olarak mobil versiyonda yayınlıyoruz.

SEO Uyumlu

SEO çalışmasıyla web sitenizi arama motorlarına göre optimize ediyoruz. Böylece web siteniz arama motorlarında üst sıralarda yer alır.

İletişim Yönetim Sistemi

Web sitenizde oluşturulan formlar sayesinde müşterilerinizle kolaylıkla iletişime geçebilir ve onlardan bilgi alabilirsiniz.

Ücretsiz Destek

Bizden aldığınız her türlü hizmet süresince yanınızdayız. Her an destek alabilmeniz için 7/24 buradayız.

Kullanıcı Dostu ve Teknolojik

Web sitelerinde kullanılabilirliği ön planda tutarak kullanıcı dostu web siteleri planlıyoruz.

Tender Greens Hazır Salata

Tender Greens Hazır Salata

Boz Lojistik

Boz Lojistik

Wisenet Kamera

Wisenet Kamera

Platinum Medical Textile

Platinum Medical Textile

Vakıf Yatırım web sitesi tasarım ve yazılım

Vakıf Yatırım web sitesi tasarım ve yazılım

Fenerbahçe Koleji Web Tasarım

Fenerbahçe Koleji Web Tasarım

Alyasoy Turizm Web Tasarım

Alyasoy Turizm Web Tasarım

2010'dan bu yana neler yaptık?

2010 yılında bu yana bir müşterimize bazen 1 proje, bazen de 15 proje yaptığımız oldu. Web tasarım, yazılım işini yaptığımız bir müşterimizin fotoğraf çekim işlerini de yaptığımız oldu, tanıtım filmini de çektiğimiz... Geçen bu süre zarfında müşterilerimizle çoğunlukla karşılıklı sevgi ve saygıyı yakaladık. Müşterilerimizin işlerine ve hayatlarına dokunduk. İş hacimlerini katladık. Müşterilerimiz sayesinde birçok alanda bizde kendimizi geliştirme fırsatı bulduk.
0 Yıllık Tecrübe
0 Aktif Mutlu Müşteri
0 Başarılı Proje

Teklif mi Almak İstiyorsunuz?
O zaman Bizimle İletişime Geçin.

Yeni Bir Proje Başlat
Wave Shape Wave Shape
Sık Sorulan Sorular

En çok sorulan soruları sizin için derledik.

Web tasarımı fiyatı işlenecek içerik, oluşturulacak sayfa sayısı ve yazılacak olan web sitesini yazılımına göre gün hesabı yapılarak fiyatlandırılır. Web sitesi kaç dilli olacağı, SSL olup olmayacağı, özel formlar yazılması durumuna göre fiyata yansımalar yapılamtadır.

Renkli Kare olarak web tasarım sektöründe tüm teknolojik yenilikleri takip ediyoruz. Projelerimizde ağırlıklı olarak PHP, MYSQL, HTML5, CSS3 tekolojilerini kullanıyoruz. Tasarım çalışmalarında Photoshop kullanıyoruz. Ürettiğimiz web sitelerinin standart olarak mobil versiyonlarını da yapıyoruz.

Yaptığımız tüm projelerde içeriğe göre yönetim paneli geliştirerek web sitesini yönetim panelli olarak hizmete açıyoruz. Böylelikle kullanıcı web sitesi üzerinde istediği zaman bize ihtiyaç duymadan güncelleme yapabilir. Eğer müşterimiz web sitesi ile ilgili güncellemeleri bizim takip etmemizi istiyorsa; yine yazdığımız bu yönetim paneli vasıtası ile web sitesi gerekli güncellemelerini biz yapıyoruz.

Yapılan projeye göre web sitesi tasarım çalışmaları süresi değişmektedir. Standartlar dahilinde Kurumsal Web Tasarım çalışması yaklaşık 1 hafta içerisinde tamamlanabilmektedir. Bu süre içerisinde; web sitesi yönetim paneli ve mobil versiyonu çalışması da yapılmaktadır. Bazı projeler kapsamı itibari ile 1-2 ay sürebilmektedir. Proje yöneticilerimiz yapılan görüşme kapsamında projenin net süresini belirleyerek bilgi vermektedir.

Çalışmalarımızı yürütürken web sitesine bir kullanıcı gözü ile bakmaya çalışıyoruz. Her zaman anlaşılır ve kullanımı rahat web siteleri yapmayı hedefliyoruz. Bunun dışında teknik olarak WC3 standartlarında tamamen hatasız web siteleri üretiyoruz. Web sitesinin masaüstü ve mobil versiyonlarının hızlı olmasıda çok önemli. Bu verileride değerlendiriyoruz.Çalışmadan sonra web sitesi hatalara karşı ve SEO ile ilgili teknik analizini yapıp bu analizleri müşterimize sunuyoruz.

Web hosting (barındırma) ve domain tescil hizmeti veriyoruz. İşlemler yıllık veva birkaç yıllık yapılabiliyor. Gerekli takibi sağlayarak müşterimize durumla ilgili bilgi vererek gerekli uzatma işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Yapmış olduğumuz web tasarım projelerinde ajax programlama dilini entegre ederiz. Ajax çalışmaya olumlu anlamda bir çok katkı yapar. Kullanılmadığı durumlarda form ve benzeri yapılar web sayfasından ayrılmanızı sayfayı yenilemenizi ve bazı durumlarda kapatmanızı gerektirir. İçinde ajax barındıran projelerde filitreme işlemlerinde, fom işlemlerinde ödeme adımlarında, kupon sorgulamalarında ve daha bir çok alanda sayfanın yenilenmeden gerekli işlemin hızlıca yapılmasını sağlar.

Kaliteli bir web tasarım projesi birden çok yazılım dili kullanılarak titizlikle yapılmalıdır. Aksi taktirde web sitesinin yavaş açılmasına, hatalı çalışmasına yada çalışmamasına sebep olur.

2012 yılına kadar yaptığımız web tasarım çalışmalarında mobil versiyonu müşterinin isteği doğrultusunda özel olarak ayrıca planlıyorduk. 2012 yılından sonra tüm web tasarım çalışmalarımızda mobil versiyonu standart hale getirdik. Müşterimizin isteyip istememesine bakmadan web sitesi mobil versiyonunuda yapıp test ederek web sitesini yayına açıyoruz.

Web tasarımı fiyatı işlenecek içerik, oluşturulacak sayfa sayısı ve yazılacak olan web sitesini yazılımına göre gün hesabı yapılarak fiyatlandırılır. Web sitesi kaç dilli olacağı, SSL olup olmayacağı, özel formlar yazılması durumuna göre fiyata yansımalar yapılamtadır.

Evet. Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda kısmi veya tam kapsamlı reklam hizmeti veriyoruz. Google, facebook, instagram, twitter başta olmak üzere tüm reklam platformlarında kurulum, geliştirme ve takip noktasında reklam hizmeti veriyoruz. Böylece müşterilerimizin daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayarak daha fazla miktarda cirolar elde etmesini sağlıyoruz.