Gmail'i tahtindan edecek Inbox yayınlandı.

Gmail ekibinin yeni gözdesi Inbox'ın web ve mobil uygulaması yayınlandı....

Gmail'i tahtindan edecek Inbox yayınlandı.

Google yeni geliştirdiği email uygulaması Google Inbox web ve mobil uygulaması ile yayınlandı. Google bu yeni uygulama ile kullanıcıların alışkanlıklarını değiştirmeyi ve mail kullanımını daha fonksiyonel, daha işe yarar hale getirmeyi planlıyor.

Google Inbox'ın en önemli özelliklerinden biri İleti Grupları. Geçen yıl tanıtımı yapılan İleti Grupları sayesinde tanıtım, seyahat, alışveriş, finans gibi farklı kategoriler altındaki e-postalarınızı Google Inbox algılayarak bu iletileriniz bir arada görüntülemenizi sağlıyor. Ayrıca iletiler içerisinde önemli noktalrın altı çizilerek size algılamada kolaylık sağlıyor. Örneğin aldığınız bir seyahat maili içerisinde önemli noktaların altı çizilerek seyahat ile ilgili gerçek zamanlı paylaşımlar görüntüleniyor. Bir mağazadan mail aldı isenin mailin içeriğinde bulunmasa dahi Google Inbox size mağazayı arayabilmeniz için size mağazanın telefon numarasını sunuyor.

Yine Google Inbox da bulunan diğer bir Erteleme İşlevi sayesinde gelen e-posta iletileri veya görevleri daha sonra okumak ya da yerine getirmek için erteleyebiliyorsunuz.

Bir Google Inbox sahibi olmanız için bundan 10 yıl önce Gmail'in yaptığı gibi davetiye sistemi mevcut. http://www.google.com/inbox/ adresinden Google Inbox ile ilgili detaylı bilgi alabilir davetiye isteyebilirsiniz.

************************************
Renkli Kare Yazılım Ekibi


Benzer Konular

Türk Telekom Virüsü

Keywords Nedir? Nasıl Yazılmalı?

MailChimp Nedir? E-Mail Marketing Nasıl Yapılır

Seo ile Google'da Sitenizi Üst Sıralara Çıkarmanın Yolları

Gmail'i tahtindan edecek Inbox yayınlandı.

Kişisel Web Sitesi Tasarımı

Yeni Siteniz için Doğru link yapısı oluşturma

2D animasyon reklam

2016’da Google’da En Çok Arananlar Açıklandı

Arama Motoru Optimizasyonu - Arama Motoru Reklamcılığı

E-Ticaret Nedir?

Portal Web Sitesi Tasarımı

iyzico Ödeme Platformu

Kurumsal Web Tasarım

Online Ödeme Sistemleri