Arama Motoru Optimizasyonu - Arama Motoru Reklamcılığı

Arama Motoru Optimizasyonu - Arama Motoru Reklamcılığı...

Arama Motoru Optimizasyonu - Arama Motoru Reklamcılığı

İnternette bulunur olmak ve para kazanmak istiyorsanız web sayfanızın internet dostu bir sayfa olması ve web standartlarına uygun yapılandırılması gerekiyor. Tüm bunlardan sonra stratejik bir reklam planlaması ile biraz bütçe ile reklamınızı yaparak istenilen sonuçlar alınabilir.. .

“Web günümüzde, firmaların kendilerini doğru ifade edebilmeleri ve geniş müşteri kitlelerine ulaşabilmeleri için kullandıkları en etkin ve en az maliyetli reklam ve pazarlama aracıdır.” Bu tanımı neredeyse her yerde görebilmeniz mümkün ama en önemli soru, NASIL?
 

NASIL reklamınızı daha iyi yapabilirsiniz?

Tasarımı ve içeriği çok güzel bir sitenizin olduğunu düşünün. Arama motorlarında ilk 3 sayfaya giremedikten sonra sizce bir anlamı var mı? Ya da Arama Motorlarına bir avuç dolusu para yatırmakla ucuz ve etkin bir pazarlama yaptığınız söylenebilirmi? Tabiki HAYIR. Arama Motorları aynı bir insan beyni gibidir. Düz bir mantığı yoktur, sitenizi bir çok yerden kontrol eder ve ona göre sıralamaya sokar.

Bu yüzden sitenizin yazılımsal alt yapısının buna göre inşaa edilmesi, web ortamında stratejik bir şekilde konumlandırılması gerekir. Yoksa bir sürü çabanızın, emeğinizin ve zamanınızın karşılığını alamayabilirsiniz.
 

Biz size SEO ve SEM çözümlerimizle yardımcı oluyor ve sitenizi arama motorlarında üst seviyelere çıkartacağımızı söylüyoruz. Çünkü biz web sayfanızın dilinden iyi anlıyoruz.

Benzer Konular

2D animasyon reklam

Facebook Teşekkür Et uygulaması yayında

Web Sitesi Tasarım Aşamaları

Gmail'i tahtindan edecek Inbox yayınlandı.

Google Hayatı Kolaylaştıran Arayüzler

PageRank Nedir ? Ne İşe Yarar ?

Spam mail nedir?

Hazır E-ticaret Paketleri

W3C standartlarında web sitesi yapmak.

2014 yılında Google da en çok arananlar

Okul Web Sitesi Tasarımı

Doktor Web Sitesi Tasarımı

Seo ile Google'da Sitenizi Üst Sıralara Çıkarmanın Yolları

Subdomain Nedir ve Ne İşe Yarar?

Google Analytics artık mobil!